Blogs
Yeni Eticaret Sitemiz Yayında

Yeni tasarımıyla siz değerli kullanıcılarımızın kullanımına sunulmuştur.

Blogs
Siparişim ne zaman gelir?

Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir. Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine "Hesabım" bölümünde “Siparişlerim“ sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Blogs
Ücretsiz Kargo Nedir?

Ücretsiz kargo seçeneği, e-ticaret siteleri için bir avantajdır. Çünkü, ücretsiz kargo seçeneğinin olması, müşterinin satın almaya karar vermesi için önemli kriterlerden birisi haline gelmiştir. Cüzi de olsa müşteriden bir kargo ücreti talep etmek satın almaya karar vermede olumsuz bir etki yapabilir. Bir e-ticaret süreci operasyonel olarak kararlaştırıldığında, e-ticaret sitesinin ürün teslimatında ücretsiz kargoyu bir seçenek olarak sunması her zaman satışa fayda sağlayacaktır. E-ticaret sürecinde ürün teslimatında ücretsiz kargo seçeneğini müşterilerine sunan bir firma, bu özelliği en iyi şekilde değerlendirerek satışlarını çok daha fazla artırabilir. Bunu yaparken dikkat edilmesi gereken bazı şeyler vardır. E-ticaret sitesinin ücretsiz kargo seçeneğini sunması ilk başlarda kendisi için ek maliyet getirse de, bunu artıya çevirmek ve bu özelliği kullanarak satışları artırmak mümkündür. Bu yazımızda hem ücretsiz kargonun avantajlarından bahsettik, hem de bu özelliği kullanarak satışları artırmanın yollarını anlatmak istedik.

Blogs
Güvenli Alışveriş

Hızla yaygınlaşan internet alışverişi, veri güvenliği ve dijital dolandırıcılık konularını gündeme getirmiştir. Hızlı ve daha tasarruflu alışveriş imkânı sunan online alışverişlerde, bazı önemli noktalara dikkat ederek güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.